Projekt Ciepłe Wsparcie

Pompa ciepła bez odczuwalnych kosztów zakupu

Bez kategorii
admin

Ogrzewanie podłogowe czy zwykłe grzejniki – co wybrać przy pompie ciepła?

Pompa ciepła to ekologiczny sposób na ogrzewanie domu, który zyskuje coraz większą popularność. Osoby, które rozważają, jaką instalację wybrać do ogrzania swojego domu, często zastanawiają się, jak najskuteczniej rozprowadzać ciepło po całym budynku? Lepiej wybrać ogrzewanie podłogowe czy grzejniki? Poniżej przedstawiamy porównanie obu rozwiązań.

Czytaj dalej »
pompa ciepła
admin

Chłodzenie pompą ciepła – ratunek na upały

Pompa ciepła to najlepsze rozwiązanie, jakie możesz wybrać do ogrzewania swojego domu oraz wody użytkowej. Pompa ciepła to doskonały, wielofunkcyjny i najbardziej ekologiczny system grzewczy. Urządzenie może pełnić również rolę klimatyzatora. Pompa ciepła posiada wiele funkcji, dzięki którym w Twoim domu zawsze będzie panowała idealna temperatura.

Czytaj dalej »
pompa ciepła
admin

Pompa ciepła i fotowoltaika – czy mogą działać razem?

Pompa ciepła to najbardziej ekologiczny sposób ogrzewania Twojego domu. Choć już dzięki niej samej ponosisz bardzo małe koszty eksploatacji, to… możesz płacić jeszcze mniej! Pompa ciepła i fotowoltaika – połączenie, które sprawi, że za ciepło w Twoim domu zapłacisz rekordowo niską cenę.

Czytaj dalej »
Bez kategorii
admin

Obsługa pompy ciepła – sterowanie ogrzewaniem

Obsługa pompy ciepła nie jest skomplikowaną czynnością. Jeśli zdecydujesz się na montaż pompy od Ciepłe wsparcie, to zostaniesz przeszkolony zarówno z podstawowej wiedzy o jej działaniu, jak i z zakresu użytkowania. Jeśli jednak już teraz chcesz wiedzieć, jak wygląda obsługa pompy ciepła, zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej »